کاشت مو HRT و ترميم مو به روش hrt


کاشت مو HRT و ترميم مو به روش hrt

کاشت مو HRT و ترميم مو به روش hrtکاشت مو


کاشت مو HRT و ترميم مو به روش hrt خوشبختانه امروزه روش‌هاي مدرني براي کاشت و ترميم مو وجود دارد که يکي از آنها روش HRT است. در روش HRT از گرافت‌ (پيوند) شبيه به پوست خاصي بهره گرفته مي‌شود که در ناحيه‌هاي طاس يا کم پشت قرار داده مي‌شود. موهاي ترميمي از موهاي طبيعي بيمار قابل تشخيص نيست و از نظر رنگ و بافت تفاوتي بين موهاي کاشته شده و طبيعي وجود ندارد.


روش کاشت موي HRT


اگر هنوز فکر مي‌کنيد که استفاده از کلاه گيس (ترمبم مو) تنها روش غيرجراحي ترميم مو است، حتماً اطلاعات خود را به روز کنيد؛ چون امروزه تکنيک‌هاي پيشرفته‌اي وجود دارد که به روشي بسيار راحت‌تر نتايجي بسيار طبيعي‌تر را به دست مي‌دهد که با موي طبيعي مو نمي‌زند.


پوسته سبک باريک و شفافي در اين روش ترميم مو روي پوست سر قرار داده مي‌شود که به خوبي با موي طبيعي درهم‌مي‌آميزد. سپس اين پوسته حاوي مو به پوست سر چسبانده و به موهاي موجود بافته مي‌شود تا کاملاً طبيعي به نظر برسد.


در روش HRT اين امکان فراهم مي‌شود تا موهاي ترميمي از نظر رنگ، تراکم و جهت، همخواني کاملي با موهاي فعلي بيمار داشته باشد. به علاوه از آنجايي که پوسته با جديدترين مواد چسبنده به پوست سر چسبانده مي‌شود، مي‌توان در موقعيت‌هاي مختلف، حتي هنگام ورزش کردن با آسودگي خاطر از آن استفاده کرد.


مزاياي ترميم مو به روش HRT


جايگزني موهاي طبيعي و مشابه خود فرد


عدم نياز به مراجعات مکرر


عدم آسيب به موهاي فرد


خط رويش طبيعي


افراد مناسب براي کاشت مو به روش HRT


تقريباً 80 درصد از آقايان و 95 درصد از بانوان دچار ريزش موي شديد متقاضي بالقوه اين عمل محسوب مي‌شوند. متخصصين ما در مرکز تخصصي موي رنسانس پس از يک ارزيابي کوتاه مدت 10 تا 15 دقيقه‌اي مناسب بودن ترميم مو به روش HRT را تعيين مي‌کنند.


کاشت مو HRT و ترميم مو به روش hrt

کاشت مو HRT و ترميم مو به روش hrtچگونگي ترميم مو به روش HRT


HRT روشي غيرجراحي براي درمان ريزش مو است که در آن از گرافت خاصي شبيه به پوست استفاده مي‌شود که مانند لايه‌اي از پوست عمل مي‌کند. اين گرفت يا پوسته دقيقاً مطابق با اندازه ناحيه طاسي/ کم پشتي هر بيمار تهيه مي‌شود و داراي موهايي است که از نظر رنگ، بافت، تراکم و جعد همخواني دقيقي با موهاي طبيعي دارد. موي سر پس از تهيه گرافت تميز و لايه‌برداري مي‌شود تا براي چسباندن گرفت آماده شود.


متخصص، گرافت را پس از قرار دادن روي پوست سر با محلول نگهدارنده منحصر به فردHRT مي‌چسباند و موهاي ترميمي را به تناسب جهت رويش موهاي موجود، سن و پرپشتي موها به گونه‌اي جهت مي‌دهد که پس از 3 تا 6 هفته عملاً به بخشي از بدن بيمار تبديل مي‌شود و بيمار با آسودگي خاطر مي‌تواند در فعاليت‌هاي مختلف شرکت کند. روشHRT بيمار را از صرف ساعت‌هاي متمادي براي نگهداري از ترميم‌هاي قديمي مو و تشويش از نتيجه عمل جراحي رهايي مي‌دهد.


ترميم و پيوند مو بدون جراحي HRT با ارائه يک روش جايگزين جديد شکاف بين روش‌هاي جراحي و غيرجراحي ترميم و کاشت مو را با موفقيت از ميان برداشته است. اين روش منحصر به فرد مهارت و ظرافت جراحي را با امکان برگشت پذيري روش‌هاي غيرجراحي درهم آميخته است و نتايجي را ارائه مي‌دهد که از نظر زيبايي برتر از تمام تکنيک‌هاي پيشين است.


ترميم مو به روش HRT راه‌حلي فوق العاده براي بانوان و آقايان دچار ريزش موي شديد است، چرا که در اين عمل زيبايي غيرجراحي نيازي به بانک موي خود بيمار نيست و در شرايطي که دامنه انتخاب به استفاده از پودرهاي پرپشت کننده، کلاه گيس، اکستنشن، گيره و … محدود شده است به ياري افراد مي‌آيد.


گردآوري: کاشت مو iranhair.net